בטון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בטון מוחלק | החלקת בטון בומנייט עבודות פיתוח סביבתי

 
להזמנת ריצוף בטון מוחלק התקשרו עכשיו - 054-3137979 ונשמח לעמוד לשירותכם!
 
בעבר, המחשבה על משטח בטון כרצפה היתה בלתי נתפסת. רצפה עשויה בטון נחשבה כמשטח נטול גימור, מראה היאה אולי לחניון ענק רב מפלסי הנפרש מתחת למרכז קניות ישן, בו התאורה ממילא קלושה והתפאורה אפרורית. בוודאי אין הוא מתאים כשהוא ניצב תחת אורה הבוחן של השמש, או בבית – שם הוא מיד מיושר לצורך הדבקת מרצפות או קרמיקה שיסתירו את מראהו התעשייתי.
 
אולם כיום המראה התעשייתי והקר של הבטון המוחלק הפך לטרנד עיצובי משגשג במקומות ציבוריים, ולאחרונה גם בבתים פרטיים. בטון זה יוצר ריצוף שבעזרתו ניתן לעצב מראה מודרני-תעשייתי נקי וגולמי. לעתים המראה הקריר והמנוכר של ריצוף זה דווקא נועד לשמש כקונטרה מעניינת לריהוט בעץ ולשימוש בחומרים טבעיים בעיצוב הבית, המדגישה את היופי והגוונים של החומרים הטבעיים. מנגד, צריבת בטון מוחלק יכולה ליצור רצפה בצבעים עשירים וחמים, ההפך המוחלט מהמראה הזכור שבדמיוננו.
 
 
העבודה שלנו
העבודה שלנו
מראה כללי
מראה כללי
משרד מכירות גינדי ברמהש
משרד מכירות גינדי ברמהש
בטון מוחלק בומנייט למשרדים
בטון מוחלק בומנייט למשרדים
בטון מוחלק בומנייט
בטון מוחלק בומנייט
משרד מכירות גינדי בשוהם
משרד מכירות גינדי בשוהם
גינדי החזקות במערב ראשון לציון
גינדי החזקות במערב ראשון לציון
גינדי החזקות במערב ראשון לציון
גינדי החזקות במערב ראשון לציון
בטון מוחלק בומנייט
בטון מוחלק בומנייט
גינדי החזקות
גינדי החזקות
גינדי החזקות
גינדי החזקות
 
הקודם [ עמוד 2 מתוך 3 ] הבא
העבודה שלנו
העבודה שלנו
 
 

יתרונותיו של ריצוף בטון מוחלק

 
פרט למראה השונה, היפה והמקורי של ריצוף בטון מוחלק, יש לו יתרונות שימושיים רבים.
 
 • ביצוע הריצוף הוא מהיר יחסית. הוא עמיד מאוד, איתן וחסון.
 • יש לו עמידות לשנים רבות גם במקומות שחשופים לשחיקה גבוהה – כמו ריצוף חוץ או ריצפת אולם אירועים הומה אדם.
 • ריצפת בטון מוחלק היא רציפה וחלקה, כולה נטולת פסי חיבור בין מרצפות, המועדים להצטברות לכלוך, פריצה על ידי עשבים שוטים, או התעקמות בעקבות שקיעת צד אחד של האריח.
 • בעזרת פיגמנטים או צריבה ניתן להקנות לרצפה גוונים שונים על פי בחירה, וכך אפשר להתאים אותה בצורה המיטבית לעיצוב הכולל של החלל.
 
 

כיצד מכינים בטון מוחלק?

 
 1. השלב הראשון בהכנת בטון מוחלק הוא הכנת התשתית שעליה תונח השכבה הראשונית. כדי להכין את השטח לקראת יציקת הבטון יש ליישר את פני השטח ולהדק את האדמה. אחר כך מכינים שכבת חומר אינרטי (שאינה מגיבה כימית עם חומרים אחרים) המונחת על הקרקע, וגם היא עוברת תהליכי הידוק ויישור. בביצוע עבודות הכנה אלו צריך, כמובן, להתחשב בתשתיות חשמל, מים, תאי ביוב וכו' העוברות במקום, ולתעל את השטח בהתאם. השלב הבא הוא תיחום השטח המיועד עבור הריצוף במסגרות תפסנות (מעץ, מפלסטיק וכו').
   
 2. כעת ניתן להניח את רשתות הברזל, שאליהן ניצוק את הבטון, שהוא למעשה עירוב של חול, אבנים קטנות וגרגירי מלט גדושי מינרלים, עם מים, הגורמים להתקשותו. שילובו עם ברזל יוצר בטון מזוין, שהינו חזק ואיתן יותר מהסטנדרט. אחרי היציקה, הבטון מפולס ומיושר לגובה המתאים, וכן מוחדרים אליו חומרי הגנה שונים המחזקים את עמידותו בפני ספיגה ושחיקה.
   
 3. כעת מגיע השלב של יצירת בטון מוחלק: לפני יבושו, הוא עובר החלקה באמצעות "הליקופטר" – מכשיר החלקה ייעודי שלהביו נעים כלהבי הליקופטר. לאחר כמה ימים הוא מתייבש, ואזי התפסנות מפורקת, ונקבעים בו חריצים עבור צמצום היתכנות סדקים בחומר. החריצים המנוסרים הם למעשה דרך לבקר על היווצרות סדקים ולתעל אותם למקומות הרצויים. בהמשך תיושם שכבת איטום (סילר). ניתן גם לצרוב בטון מוחלק ליצירת צביעה מיוחדת, או להחדיר אליו פיגמנט של הגוון המבוקש.
 
 

החלקת בטון – משטח חלק בגימור מדויק

 
עבודות החלקת בטון הן הבסיס הראשוני לעבודות רבות – כל ריצוף הנעשה מחומר גלם זה ראשיתו ביציקת החומר הרטוב ובהחלקת פני שטחו בצורה מדויקת ומושלמת. החלקה זו הינה הכרחית עבור יצירת שטח מיושר וחלק, ללא בליטות ושינויים לאורכו. רק לאחר השלמת שני שלבים חשובים והתחלתיים אלו יהיה ניתן להמשיך ולעצב את הרצפה: אם באמצעות הטבעות ליצירת טקסטורה מעניינת, אם על ידי צריבה בחומצות ליצירת שילובי גוונים מיוחדים, ואם בהחדרת פיגמנטים של צבע להחלפת האפרוריות המקורית בגוון המבוקש.
 
מכיוון שכך, החלקת בטון הינה חלק מכריע ומהותי בחשיבותו בכל תהליך של יציקת בטון לריצוף. לכן חשוב שביצועה יהיה מדויק ביותר, איכותי, קפדני ומושלם, ללא רבב – ולשם כך יש להפקידו בידיו של צוות מקצועי ומיומן, בעל ניסיון רב שנים בעבודות בטון.
 
 

הרצפה עקומה? לא אצלנו.

 
כאשר עבודות החלקת בטון מופקדים בידיו הנאמנות של צוות חברת בומנייט פיתוח (1989) בע"מ, אתם יכולים להיות בטוחים שחלק מהותי זה בעבודת הריצוף – כמו שאר חלקיה – יבוצעו בצורה מופתית, בגימור חלק ומדויק. לרשותנו עומדות יותר מ-32 שנות ניסיון בריצוף פנים וחוץ מרהיב ובעבודות פיתוח סביבתי, כמו גם החומרים והידע של חברת בומנייט האמריקאית.
 
חברתנו מציעה מגוון ריצופים יפהפיים, בעיצובים מרהיבים ובעמידות גבוהה לתנאי חוץ ופנים. ביצירתם מושקעת תשומת לב רבה והקפדה על כל שלב בעבודה – מהיציקה ועבודות החלקה ועד לגימור הסופי בצבע ובאיטום – על מנת שנוכל לספק לכם ריצוף שמצטיין גם בעמידותו ובאיכותו בנוסף למראהו הנאה.
 
למידע נוסף אודות עבודות החלקת בטון וסוגי הריצוף המיוחדים שלנו, התקשרו עכשיו: 054-3137979
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד. 231 שדי חמד 4585500
טל': 054-3137979 | נייד: 3243804- 052