בטון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בטון מסורק

 
בטון מסורק הוא משטח בטון בלתי מוחלק המתאפיין בפני שטח מחוספסים. על מנת ליצור את המרקם שלו, אחרי יציקתו עוברים עליו עם מגרפה במטרה ליצור ולהעמיק את החריצים. לכאורה זה נשמע מוזר, שכן פני שטח מחוספסים ובלתי חלקים אינם נמנים על מראה הריצוף המועדף על רוב הלקוחות. ההיפך הוא הנכון, ריצוף באמצעות בטון מוערך יותר אם הוא חלק יותר. ובכן, בטון מסורק אינו נועד לשמש כריצוף, אלא כבסיס להנחת מרצפות. במהלך הריצוף, הדבק נכנס בחריצים העמוקים שנוצרו בבטון, וכך מחזיק טוב יותר את האריחים.
 

שימושיו של הבטון המסורק

 
עיקר שימושיו של הבטון המסורק הוא לצורך ריצוף חוץ וריצוף גינות. בכל גינה יש שבילים, מדרגות ומשטחים להצבת שולחנות, כל אלו מצריכים ריצוף. לפני הנחת המרצפות יש צורך ליצור משטח ישר ומתאים לריצוף. מרצפות שהונחו על בטון מסורק נשמרות לאורך זמן מבלי לזוז מהמקום.
 
בטון מסורק
 
עבודות בטון  מצריכות רמה מקצועית גבוהה מאוד, וזאת משום שבטון הוא חומר שלא קל לעבוד איתו. כשיוצקים אותו, המרקם שלו אי שם בין מוצק לנוזל, ובשלב הזה הוא ניתן לעיצוב די בקלות. אחרי שהוא מתקשה, הוא הופך להיות חומר חזק מאוד, וכל מה שלא בוצע לפני שהתייבש, לא יבוצע גם אחר כך. בשביל לייצר מוצרי בטון איכותיים יש להכיר היטב את כל שלבי הייבוש בכדי לדעת במדויק מתי יש לבצע את העיצובים השונים, בין אם זה החלקה או סירוק.
 
 

עבודות באיכות גבוהה

 
כאמור, חומר הבטון אינו קל לעבודה, ולכן מצריך מכונות מקצועיות רבות המסייעות לעובדים לבצע את העבודה ברמת גימור טובה. ככל שהמכשור יהיה מתקדם יותר, כן תוצאות העבודה יהיו טובות יותר. ניסיון זה חלק בלתי נפרד מההצלחה, שכן אין דבר שיכול להתחרות עם הניסיון. ככל שהעובדים המבצעים את העבודות יהיו מנוסים יותר, כן יוכלו לתת מענה טוב יותר לכל לקוח. עובד מנוסה נתקל במצבים רבים במהלך עבודתו, ולכן יודע להתמודד טוב יותר עם כל הפתעה.
 
 

בומנייט – עבודות בטון ברמה אחרת

 
בומנייט היא חברה מנוסה בתחום עבודות הבטון ויש לה ותק של יותר מ- 30 שנה בתחום. החברה מצוידת בכל הציוד ההכרחי והחדשני ביותר לצורך ביצוע עבודות איכותיות, ובנוסף עובדיה מנוסים בתחום זה. עיקר התמחותה של חברת בומנייט הוא בריצוף פנים וחוץ בהתבסס על עבודות בטון. כל עבודות החברה מתאפיינות ברמת גימור גבוהה במיוחד ובעיצובים מיוחדים. ניסיונה המקצועי של החברה, שנצבר במשך שנות הפעילות הרבות, מאפשר לה להתאים לכל לקוח את סוג הריצוף הנכון ביותר בשבילו.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד. 231 שדי חמד 4585500
טל': 054-3137979 | נייד: 3243804- 052