בטון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יציקות בטון

 
חברת בומנייט פיתוח (1989) בע"מ בנווה ירק מבצעת עבודות בטון, פיתוח סביבתי וריצוף עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. התמחותה של החברה בתחומים אלה מאפשרת לה לספק ללקוחותיה פתרונות מלאים בתחום, מיציקת בטון ועד לביצוע עבודות ריצוף מעוצב להפליא, בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
 
 

יציקת בטון בבומנייט

 
חברת בומנייט, כאמור, מספקת פתרונות חכמים לעבודות בטון מכל סוג. החברה שמה דגש על ביצוע איכותי של כל שלבי העבודה, ובמסגרת זו גם על יציקת בטון באופן קפדני ומדויק, המהווה את הבסיס להשלמת כל עבודה בגימור המעולה והאסתטי המאפיין את עבודות החברה. צוות החברה חופר ו/או ממלא את שטח העבודה בהתאם לדרישות האתר והמטרה לשמה מבוצעת העבודה.
 
 
בומנייט - פתרונות חכמים לעבודות בטון מכל סוג. להזמנות - 054-3137979
 
יציקות בטון
 
כל יציקת בטון מהודקת בהידוק מבוקר, עד לקבלת המרקם, הגובה והשיפוע הדרוש להמשך העבודה, בין אם מדובר ביציקת משטח בטון מוטבע, בתיעול השטח לטובת הטמעת תשתית מים, ביוב, ניקוז, חשמל ועוד.
 
בנוסף לדקדקנות בתהליך העבודה, משקיעה בומנייט בחומרים בהם היא עושה שימוש, ובוחרת בחומרים איכותיים, אשר מאפשרים ביצוע איכותי במיוחד ותוצאות עמידות לאורך זמן לאחר השלמת העבודה. באתר תוכלו להתרשם ממגוון דוגמאות של עבודות פיתוח ועבודות ריצוף אותן ביצעה החברה עבור לקוחותיה.
 
 

מסורת של איכות

 
מחויבותה של חברת בומנייט ללקוחותיה חרוטה בבטון. היא באה לידי ביטוי באיכות העבודה, בכל אחד מהאתרים בהם סיפקה את שירותיה ובשביעות רצונם המלאה של לקוחותיה. לא לחינם זכתה החברה, במהלך למעלה משלושה עשורים, לסלול את הדרך בתחום ולעבוד עם קהל מגוון ביותר, אשר כולל לקוחות פרטיים, חנויות ועסקים, אולמות תצוגה, אולמי אירועים וגני אירועים, בתי מלון ועוד.
 
רוצים לגלות כיצד תוכלו גם אתם ליהנות מעבודות בטון בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בכלל ומשירותי יציקת בטון בפרט? צוות המקצוענים של בומנייט ישמח לעמוד לשירותכם, להשיב על כל שאלה, לספק ייעוץ מקצועי באתר המיועד, וללוות אתכם לכל אורך הדרך.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד. 231 שדי חמד 4585500
טל': 054-3137979 | נייד: 3243804- 052