בטון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כדים לגינה

 
בהזמנה מעל 100,000 ש"ח - כד בומנייט - מתנה !
בומנייט פיתוח סביבתי ועבודות בטון, פיתחה כדים בגדלים שונים אשר נועדו להשלים את האווירה. כדים בעיצובים מיוחדים ומקוריים, בצבעים מרהיבים כיד הדמיון.
 

כדים – עיצוב במראה ייחודי

 
אם אתם מחפשים פתרון יצירתי ומקורי לעיצוב הגינה שלכם, או אם אתם זקוקים לאדניות חזקות במיוחד שמתאימות לעצים בעלי שורש חזק, הכדים של בומנייט הם הפתרון הנכון עבורכם.
 
פנו עכשיו לבומנייט – החברה המובילה בפיתוח סביבתי ובעבודות בטון, והזמינו כדים בגודל ובעיצוב הרצויים לכם.
 
 
לקבלת פרטים נוספים ולהזמנות חייגו: 054-3137979 
ועצבו את הגינה שלכם בעיצוב מיוחד במינו!
 

לעצב את הגינה על פי צו האופנה

 
הצבת כדים מסוגים שונים בגינות הפכה להיות טרנד אופנתי בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מגלים את הקסם שלהם, שגם מוסיף נופך של ייחוד ושל יוקרה לגינה וגם תורם מאוד למראה המסודר שלה, ורוכשים אותם לעיצוב הגינה הפרטית שלהם.
 
גם עיריות ומועצות המעוניינות להכניס קצת צבע לעיצוב הפארקים והגנים שבשטחן בוחרות היום הרבה פעמים להציב בהם כדים בעיצובים שונים שמוסיפים המון.
 
לא רק יופי ועיצוב אפשר להשיג בעזרתם, אלא גם תיחום והפרדה בין שטחים, בצורה אסתטית, יפה ומיוחדת במינה. מלבד בגינות ובשטחים ירוקים ניתן להציבם גם במרפסות, על שטחים מרוצפים ועל שטחים המחופים בטוף או בחלוקי נחל, ולהשיג מראה יפה ומיוחד יותר של השטח כולו.
 
 

החומרים שמהם עשויה האהבה

 
הכדים של בומנייט יכולים בהחלט להכיל גם שורשי עצים שהינם חזקים במיוחד, ללא חשש שיתנפצו. עובדה זו מאפשרת למקם את שורשי העץ או השיח בתוכם וליצור מראה הרבה יותר אסתטי של הגינה או של הפארק.
 
 

בומנייט לשירותכם

 
חברת בומנייט מתמחה בייצור כדים במבחר עיצובים ובשלל צבעים. נשמח לייצר עבורכם אותם על פי ההעדפות שלכם, בכל מידה, צבע ועיצוב שתבחרו, ואנחנו בטוחים שתיהנו מהתוצאות בזכות האיכות ובזכות השירות. אנחנו עובדים אך ורק עם חומרי גלם איכותיים, ומקפידים לספק את המוצרים בדיוק בזמן שנקבע מראש.
 
רוצים כד במתנה?
 
על כל הזמנה מבומנייט בסכום של 100,000 ₪ ומעלה – תקבלו כד בומנייט במתנה!
 
 
לקבלת מידע נוסף ולביצוע הזמנות – חייגו 054-3137979 
ונשמח לייצר עבורכם כדים בהזמנה אישית.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד. 231 שדי חמד 4585500
טל': 054-3137979 | נייד: 3243804- 052