בטון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ליטוש בטון

 
ריצוף הבטון כבר נראה מיושן? יש לכם שביל גישה שכל פעם אתם נתקלים בו מחדש? מעוניינים לשפר את המראה של שביל הבטון לביתכם או לגינתכם? חברת בומנייט נמצאת כאן בשבילכם!
 
 
 
מכונות ליטוש בטון
 
 
 
ליטוש בטון כשמו כן הוא. זוהי פעולה המתבצעת באמצעות מכונות מיוחדות, שמעניקות לבטון מראה חלק ומרהיב ביופיו באמצעות שפשופו והחלקתו. הליטוש גורם לכך שהבטון יהיה אחיד בגובהו וללא חורים שפוגעים במראהו האסתטי. בדרך כלל משתמשים בשיטה זו על מנת ללטש מרצפות אשר נמצאות מחוץ לבית, כמו למשל בשביל הגישה מביתכם אל הרחוב או הגינה.
 
בומנייט פיתוח (1989) בע"מ היא אחת החברות המובילות בתחום עבודות הבטון. מזה עשרות שנים צוות החברה מספק את שירותיו לאלפי לקוחות, המקבלים יחס אישי ואדיב מעובדים עתירי ידע וניסיון. הודות לרמת המקצועיות הגבוהה שאנו מעניקים ללקוחותינו, הצליחה החברה לצבור מוניטין מכובד לאורך השנים.
 
 
 
 

כיצד מתבצע ליטוש בטון?

 
בבעלותנו ציוד מכני מתקדם, שבאמצעותו אנו מבצעים את תהליך הליטוש. צוות העובדים שלנו יעבור בקלות עם המכונות על משטח הבטון שתרצו להחליק, ובזכות אבני גריסה שנמצאות בתחתית המכונה, נוכל ללטש בקלות, במהירות וביעילות את המשטח עד לקבלת רמת גימור מושלמת.
 
 
 
ליטוש בטון
 
 
 

יתרונותיו של תהליך הליטוש

 
פוליש וקרצוף אמנם יכולים להוריד כתמים ולנקות משטחי בטון, אבל ליטוש בטון הוא התהליך הסופי שאתם חייבים לעצמכם, על מנת ליהנות ממשטח חלק לגמרי. חשוב להחליק את המשטח לא רק למען המראה האסתטי, אלא גם, ובעיקר, בשביל לשמור על בטיחותכם. 
 
בתום תהליך ליטוש הבטון תוכלו ליהנות משבילי גישה יפים ועמידים בפני נזקים. בזכותו, תוכלו לחסוך לא מעט כסף, מאחר ועלות התחזוקה השוטפת תהפוך לזניחה. צפויה לכם הנאה צרופה לאורך שנים רבות, שבמהלכן תוכלו להשוויץ במשטחי הבטון המדהימים שלכם בפני חברים, קרובי משפחה ואורחים אחרים.
 
 
 
 
צוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולספק מענה על כל שאלה שתצוץ לכם בנושא ליטוש בטון. אנו מזמינים אתכם להצטרף עוד היום למעגל הלקוחות המרוצים שלנו. צרו עמנו קשר עוד היום!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד. 231 שדי חמד 4585500
טל': 054-3137979 | נייד: 3243804- 052