בטון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רצפות בטון

 

היום כבר כולם יודעים: בכל מקום רצפת בטון נותנת את הטון!

 
לאחרונה ריצוף בטון אינו משמש אך ורק תעשיות ובתי עסק. רצפות בטון מגיעות גם לבתים של לקוחות פרטיים. הטרנד הלך והתחזק במשך השנים וצבר לאחרונה תאוצה של ממש. הסיבות לכך הן מרובות: עלות הריצוף נמוכה יחסית, אך מעבר לכך גם התחזוקה פשוטה, קלה ונוחה. המראה המלוטש והמודרני שהריצוף מעניק לכל מקום הוא יפיפה ואנשים רבים מתאהבים בו. כמו כן, רצפה זו נחשבת לחזקה ועמידה במיוחד בפני שחיקה ונזקים פוטנציאליים, ולכן ניתן ליהנות ממנה במשך זמן רב.
 
בומנייט פיתוח (1989) בע"מ עוסקת בתחום עבודות הבטון כבר עשרות שנים, ושמה הולך לפניה בזכות ביצוע איכותי של כל עבודותיה ורמת השירותיות הגבוהה של צוות עובדיה. במהלך שנות פעילותה, העניקה את שירותיה לאלפי לקוחות מרוצים.
 
 
 
רצפות בטון
 
 
 

פתרון ריצוף נהדר לבית ולעסק

 
בעבר, כשאנשים חשבו על בטון, הם היו חושבים על חומר חזק ועמיד המשמש בעיקר לבניית מבנים. הקונוטציה שרבים חשבו עליה היתה קשורה לצבעו האפור, שהיה אופייני לו בעקבות ערבובו עם מלט וחומרי בנייה אחרים. אבל מאז ועד ימינו אנו, עבר הבטון כברת דרך, הודות לשיגעון העיצוב החדש שמשתלט על כל פינה. רצפות בטון הפכו לסנסציה של ממש לאורך השנים, המשטח האחיד שלהן תורם למראה האסתטי של כל מקום שבו הן נמצאות. המחשבה על מראהו המחוספס של הבטון השתנתה וכיום אנשים רבים חושבים על הרצפות הדקורטיביות החלקות כבעלות מראה יוקרתי, צבעוני ואקסקלוסיבי. כיום כולם מודעים לכך שהן גם מאוד פרקטיות, מאחר והן עמידות בפני סדקים, בלאי טבעי ונזקים אחרים.
 
 
 
 
יתרונותיהן של רצפות בטון התבלטו יותר ויותר, ועוד ועוד אנשים ביקשו להתקין אותן. תוך זמן קצר החלו להשתמש בריצוף זה במפעלים, בתעשיות ובמוסדות. לאחר זמן מה, היה ניתן לראותן גם בחניונים. בהדרגה גם בתי עסק וחנויות מסחריות החלו להיתפס לטרנד הזה. משם ועד הגעת הריצוף לדירות ולבתים של לקוחות פרטיים הדרך היתה קצרה.
 
 
צוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם, לייעץ ולספק מענה מקצועי על כל שאלה.
הצטרפו גם אתם למהפכה!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד. 231 שדי חמד 4585500
טל': 054-3137979 | נייד: 3243804- 052